Makijaż Permanentny - Metoda piórkowa TAFFY microblading

TAFFY jest to urządzenie ręczne, nie wymagające podłączenia do prądu. Pigmentacja przy tym jest cicha ale równocześnie bardzo precyzyjna. Najważniejszym elementem TAFFY jest tzw. „PIÓRKO”. Jest to zespół płasko ułożonych i zespolonych igiełek, które dzięki opracowanej przez Szwedo Group technologii, wprowadzają w skórę precyzyjnie określoną ilość pigmentu na właściwą głębokość. Ich opatentowana budowa pozwala na formowanie włosków w różnym kształcie, grubości i długości, adekwatnie do typu skóry, koloru farby pigmentowej, rodzaju włosków i zamierzonego efektu. Technika włoskowa TAFFY stosowana jest do pigmentacji brwi nie tylko u kobiet, ale i mężczyzn i dzieci, u których wystąpiła potrzeba rekonstrukcji włosów brwi. Pigmentacja metodą TAFFY jest szybka przez co cały zabieg trwa ok. 40 min. Brak jest podrażnień i opuchnięcia nawet bezpośrednio po zabiegu. W kilka dni po zabiegu naskórek równomiernie się złuszcza a pigment stabilizuje się w tkance dając efekt pięknych włosków brwi. Metody tradycyjne, ze względu na technikę kropkowania, nie pozwalają na efekt włosków, a jedynie na plamy w konturze brwi, ciemniejsze lub jaśniejsze.

W innych metodach makijażu permanentnego wykonuje się nakłucia w postaci kropek, punkt przy punkcie, co daje efekt plamy!

Naszą metodą piórkową TAFFY wykonuje się realistyczny obraz brwi. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cienkiego do grubego. Pigmentujemy jednym ruchem piórka jeden włos!

nasza metoda piórkowa TAFFY microblading system

    Cennik:
  • brwi - 500 zł
  • usta - 550 zł
  • kreska górna - 300 zł
  • kreska dolna - 200 zł