LIFTING I LAMINACJA RZĘS


Zabiegi takie jak lifting i laminacja rzęs w nieinwazyjny sposób zapewniają naturalny ale widoczny efekt gęstych i zalotnych rzęs. Stworzone dla kobiet niezadowolonych z naturalnego wyglądu ich rzęs oraz chcących uczynić swoje spojrzenie intensywnym i wyrazistym.


Czym jest lifting rzęs?

Zabieg polegający na podniesieniu i równoczesnym podkręceniu rzęs, dający trwały oraz naturalny efekt. Stworzony dla kobiet posiadających rzęsy cienkie, rzadkie lub rosnące w linii prostej , a zalotka i tusz nie dają zadowalających rezultatów. Polega na zawinięciu rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek i nałożeniu specjalistycznego preparatu na włoski, po ówczesnych oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka.


Czym jest laminacja rzęs?

Laminacja jest kolejnych etapem, który wykonuje się po liftingu. Polega na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego zawierającego proteiny zboża, soje i keratyny. Wpływa to na kondycje rzęs zarówno zewnętrzną jak i wewnętrzną. Po zabiegu są one uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.


Jaki zestaw do laminacji rzęs?

Cenionym na całym świecie zestawem do liftingu laminacji rzęs jest FALL IN THE VOLUME. W skład zestawu wchodzi wszystko co niezbędne do wykonania zabiegu, a efekt utrzymuje się nawet przez 6 tygodni.


Co po zabiegu ?

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch . Po zabiegu można wykonywać makijaż oraz demakijaż normalnie i nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak przez pierwsze kilka dni po zabiegu unikać pocierania czy moczenia oczu (np. w basenie czy w morzu).


Przeciwwskazania?

Zabiegi liftingu oraz laminacji rzęs jest w 100% bezpieczny i nieinwazyjny. Jednak istnieją pewne przeciwwskazania, takie jak :

    Co wpływa niekorzystnie na dotlenienie naszej skóry?
  • zanieczyszczone środowisko
  • życie w ciągłym stresie
  • niezdrowy tryb życia (palenie papierosów, picie alkoholu, bezsenność)
  • nadmierna masa ciała
  • brak ruchu i słaba kondycja fizyczna
  • niewłaściwa dieta

Przed zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem.

CENA: 120 zł (czas trwania 1h)